Mixtura Team


DVJ Alеsandi (Ales Łukaszewicz) to wszechstronny i doświadczony Dj i Video Jockey, artysta, produkujący muzykę elektroniczną, założyciel wytwórni Rousing Beats. Ales ukończył pięcioletnią szkolę muzyczną, ma na swoim koncie pomyślną karierę klubową i jest gorącym wielbicielem grania z płyt winylowych. Jego kwalifikacje dj'skie są potwierdzone certyfikatem DMC oraz dyplomem profesjonalnej szkoły DJ-ów w Warszawie. Remiksowania i produkcji muzycznej uczył się od Jakuba Rene Kosika. Przez wiele lat prowadził własne audycje w międzynarodowych stacjach radiowych.

Alek Barcewicz, Karolina Łukaszewicz, Klaudia Wojciechowska i Aleksandra Karlińska to ludzię, którzy potrafią z klasą poprowadzić każdą imprezę prywatną i firmową. Alek to zawodowy dziennikarz i wieloletni mistrz ceremonii, udzielający się jako konferansjer zarówno podczas imprez prywatnych, firmowych, jak i na różnego rodzaju festiwalach, m.in. European Film Awards i Warszawskim Festiwalu Filmowym. Karolina to profesjonalny konferansjer z Warszawy, ekspert w dziedzinie organizacji dużych imprez. Jest idealną osobą do kontaktu z publicznością. Na co dzień zajmuje się PR-em i promocją. Prowadzi imprezy zarówno po polsku, jak i po angielsku. Klaudia to mistrynia imprez międzynarodowych i zarządzania atmosferą. Prowadzi imprezy z poczuciem humoru i dbałością o dobre samopoczucie gości. Ma wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów w organizacjach pozarządowych i administracji publicznej. Aleksandra posiada kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu dużych eventów międzynarodowych. Reprezentowała Polskę w międzynarodowych gremiach na forum Unii Europejskiej i Rady Europy. Włada biegle językami angielskim i francuskim.

Mixtura ściśle współpracuje z saksofonistami Dariuszem (SaxMagic), Sebastianem Lewickim i Kоnradem Gzіkiem oraz skrzypkiem Filipem Szymaniakiem, robiąc tzw. występy Live. Darek to jeden z najlepszych saksofonistów Polski, człowiek, dla którego saksofon stał się największą życiową pasją. Umiejętność improwizacji szlifował u boku amerykańskich muzyków jazzowych. Sebastian to wybitny muzyk łączący w sobie wiele umiejętności saksofonisty, klarnecisty, pianisty, wokalisty, kompozytora, aranżera i dyrygenta. Jako saksofonista zasłynął grając w klubach Room 13, Opera, Funky Jim, Soda i Tygmont. Kоnrad to utalentowany przedstawiciel nowej generacji warszawskich saksofonistów. Na co dzień gra w Warsaw Academic Big Bandu i jest także członkiem Big Bandu UMFC. Filip to muzyk wszechstronny, który z powodzeniem realizuje się w muzyce klasycznej i rozrywkowej. Gra na skrzypcach, fortepianie i gitarze. W połączeniu z DJ-em saksofon i skrzypce Mixtury potrafią wywołać na parkiecie prawdziwą furorę!