Przyjęcia weselne

Od kilku lat w polskiej branży weselnej obserwujemy swoisty przełom w świadczeniu usług oprawy muzycznej, polegający na tym, że zainteresowanie zespołami o wątpliwej jakości artystycznej powoli spada, zaś na rynku zostają tylko te najlepsze, aspirujące do kreowania własnych brzmień. Z drugiej strony wyraźnie wzrasta popyt na usługi profesjonalnych DJ-ów i konferansjerów. Żeby o tym się przekonać, wystarczy odbyć krótką rozmowę z dowolnym konsultantem ślubnym lub przejrzeć świeże publikacje prasy weselnej. Gramy na weselach w Warszawie i całej Polsce i możemy pochwalić się tym, że z powodzeniem 'surfujemy' na fali tego wznoszącego trendu. Jesteśmy dumni z faktu, iż dla wielu klientów byliśmy pierwszą ekipą DJ-ską wynajętą na przyjęcie weselne dla rodziny, która wcześniej znała jedynie zespoły. Jest to zazwyczaj nie lada wyzwanie, któremu jednak zawsze potrafiliśmy sprostać, a goście doceniali profesjonalizm oraz brak jakichkolwiek ograniczeń dotyczących jakości repertuaru muzycznego, który zwykle cechuje tzw. kapelę weselną. Ponadto swoją pracą łamiemy wiele stereotypów i udowadniamy, że przyjęcia weselne mogą być organizowane na tym samym wysokim poziomie, co profesjonalne eventy i imprezy firmowe.

Certyfikaty

Nasi klienci

Klientami Mixtury są zazwyczaj ludzie, którzy organizują imprezy na poziomie i z klasą. Mają wysokie, często oryginalne oczekiwania muzyczne. Potrafią docenić profesjonalne miksowanie i granie na żywo DJ-ja z saksofonistą lub skrzypkiem. Lubią inteligentny styl prowadzenia i poczucie humoru konferansjera. Oczekują od wymarzonej oprawy muzycznej kreatywności, świeżości, dbałości o szczegóły, wizerunek klienta i dobre samopoczucie gości.

Muzyka

Staramy się, żeby para młoda zapamiętała swoje wesele jak radosne i wyjątkowe święto życia, na którym zgrabnie łączyły się zarówno taneczne utwory, jak i liryczne melodie z różnych epok i stylów muzycznych. DJ na wesele z Mixtury na bieżąco obserwuje publiczność na parkiecie i stara się zarazić taneczną euforią maksymalną ilość osób, dobierając muzykę w zależności od reakcji gości. DJ Ales miksuje nie tylko ścieżki dźwiękowe, jest również VJ-em potrafiącym miksować teledyski i tworzyć na żywo wizualizacje wideo. Na ekranach telewizyjnych często również wyświetlamy zdjęcia i filmiki Pary Młodej, Saksofonista/Skrzypek ścisłe współpracują z DJ-em, grając zarówno do swoich podkładów, jak i improwizując do utworów z DJ-skiej kolekcji. W czasie występu uwzględniamy wszystkie kategorie wiekowe zaproszonych gości, damskie i męskie preferencje, charakter i miejsce wesela oraz wiele innych ważnych czynników. Przekazując Mixturze listę ulubionych kawałków możecie być pewni, że usłyszycie ich na swojej imprezie w najlepszej z dostępnych na rynku muzycznym jakości.

Prowadzenie

Dla każdej pary młodej opracowujemy indywidualny scenariusz przyjęcia weselnego. Jesteśmy elastyczni i umiemy dostosować się do wizji naszych klientów. Z drugiej strony, bazując na swoim doświadczeniu, potrafimy również udzielić młodym wiele korzystnych rad na temat organizacji przyjęcia weselnego. Wszystkie przemówienia, toasty, skecze i zabawy autorstwa konferansjerów Mixtury są w dobrym guście, bez bufonady, poniżania lub upijania gości, bez łapania się za intymne części ciała etc. Zabawy i konkursy traktujemy instrumentalnie: służą one tak naprawdę jako pretekst do wyciągnięcia gości na parkiet i zintegrowania całego wesela. Prowadzimy wiele przyjęć międzynarodowych, więc znamy się również na współczesnym formacie 'urban wedding'.

Sprzęt

Dostarczamy na wesele nowoczesny i profesjonalny sprzęt DJ-ski, oświetlenie, nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, wytwórnicy dymu, okablowanie, statywy itd. W swojej pracy wykorzystujemy tylko produkty marek światowej klasy: Denon, Pioneer, Yamaha, RCF, Proel, Korg, Reloop, Stanton, ADJ, Rane, Showtec. Dopasowujemy nagłośnienie i światło do charakteru wesela i warunków akustycznych i oświetleniowych sali. Zawsze wozimy ze sobą także sprzęt backup'owy. W swojej ofercie mamy również wiele opcjonalnych usług, m.in. usługę profesjonalnej dekoracji światłem. Od lokalu weselnego potrzebujemy jedynie stabilnego prądu: dwie fazy 230V lub gniazdo tzw. siły 380V.

Zaangażowanie

Muzyka jest nie tylko naszą robotą, ale również pasją, dlatego bez względu na to, czy gramy na dużym czy małym weselu, wkładamy w nie tyle samo serca i energii. Takie podejście niewątpliwie przekłada się na stabilnie wysoki standard świadczonych usług i zadowolenie gości, o czym świadczą opinie i referencje klientów, którzy już skorzystali z usług Mixtury, oraz certyfikaty wiodących ogólnopolskich portali weselnych, m.in Wesele z Klasą.

Doświadczenie międzynarodowe

Co trzecie wesele, na którym pracujemy jest przyjęciem międzynarodowym. Doświadczenie, które zdobyliśmy grając dla zagranicznych klientów pozwala nam doskonale przygotować odpowiedni repertuar muzyczny i scenariusz na każdy międzynarodowy event i przyjęcie weselne. Prowadzimy imprezy w trzech językach: po polsku, po angielsku, po rosyjsku i po francusku.

Odpowiedzialność

Ubieramy się stosownie do sytuacji i zgodne z wymaganym dress-codem. W trakcie wesela nie pijemy alkoholu.

Dobry kontakt

Jesteśmy przekonani, że dobra impreza zaczyna się od dobrej komunikacji. Dlatego odpisujemy na wszystkie maile, w miarę możliwości odbieramy telefony i udzielamy odpowiedzi na najtrudniejsze pytania potencjalnych klientów. Osoby mieszkające w Warszawie i okolicach zapraszamy na spotkanie, aby przy kawie i herbacie omówić wizję klienta i szczegółowo porozmawiać o usługach Mixtury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.