Mixtura to nowoczesna doświadczona inteligentna grupa artystyczna.


Przyjęcia weselne

Wesela nowoczesne, wesela tradycyjne, urban wedding, biesiada, poprawiny, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Imprezy okolicznościowe

Dyskoteki, osiemnastki, imprezy jubileuszowe, urodziny, prywatki, imprezy plenerowe, after party.

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne, imprezy branżowe, imprezy oficjalne, gale rozdania nagród, bankiety, pikniki, dj support.

Imprezy promocyjne

Pokazy i prezentacje, premiery produktów i kolekcji mody, imprezy otwarcia, promocje w centrach handlowych.

Eventy

Zawody taneczne, imprezy klubowe, happeningi, instalacje miejskie, wystawy, dni miast, koncerty, festiwale

Bale i karnawały

Bale przedmaturalne, studniówki, karnawały, bale sylwestrowe, andrzejki, festyny.

Dlaczego Mixtura?

Certyfikaty

Doświadczenie

Świadczymy profesjonalne usługi oprawy muzycznej w Warszawie i całej Polsce. Uzbieraliśmy solidne doświadczeznie, współpracując z wieloma znanymi markami i grając na licznych eventach firmowych, weselach, studniówkach oraz innych imprezach okolicznościowych. Nasze kwalifikacje i doświadczenie są poparte bogatym portfolio i rzeczywistymi opiniami klientów, którzy skorzystali z usług Mixtury.

Mixtura w Dzień Dobry TVN

Skuteczny podział pracy

Na imprezach z udziałem Mixtury zazwyczaj pracują co najmniej dwie osoby: DJ i konferansjer, co niewątpliwie przekłada się na wyższy standard oferowanej oprawy muzycznej. Dj Mixtury jest od tego, żeby miksować utwory, reagować na to, co się dzieje na parkiecie i sterować sprzętem dj-skim, nagłośnieniowym i oświetleniowym. Konferansjer skupia się na prowadzeniu imprezy, zabawianiu gości, robieniu ogłoszeń, przemówień, toastów, kontaktowaniu się z klientem i obsługą sali, doradzaniu i dbaniu o scenariusz i przebieg imprezy. Taką koncepcję organizacji pracy uważamy za profesjonalną i jedynie słuszną.

Indywidualne podejście

Słuchamy naszych klientów. Zawsze pytamy ich o własną wizję swojej imprezy. Nie narzuczamy niczego z góry. W oparciu o zdobyte doświadczenie jesteśmy w stanie doradzić klientowi, jak lepiej zrealizować jego pomysły i marzenia, jednocześnie potrafimy elastycznie dostosować się do wizji i oczekiwań Zamawiącego. Najwięcej w tym biznesie nauczyliśmy się od naszych wymagających klientów. Czytaj dalej...Nasze Usługi