12 Powodów, żeby wynająć Mixturę na swoją imprezęDoświadczenie

Świadczymy profesjonalne usługi oprawy muzycznej w Warszawie i całej Polsce. Uzbieraliśmy solidne doświadczeznie, współpracując z wieloma znanymi markami i grając na licznych eventach firmowych, weselach, studniówkach oraz innych imprezach okolicznościowych. Nasze kwalifikacje i doświadczenie są poparte bogatym portfolio i rzeczywistymi opiniami klientów, którzy skorzystali z usług Mixtury.

Mixtura w Dzień Dobry TVN

Skuteczny podział pracy

Na imprezach z udziałem Mixtury zazwyczaj pracują co najmniej dwie osoby: DJ i konferansjer, co niewątpliwie przekłada się na wyższy standard oferowanej oprawy muzycznej. Dj Mixtury jest od tego, żeby miksować utwory, reagować na to, co się dzieje na parkiecie i sterować sprzętem DJ-skim, nagłośnieniowym i oświetleniowym. Konferansjer skupia się na prowadzeniu imprezy, zabawianiu gości, robieniu ogłoszeń, przemówień, toastów, kontaktowaniu się z klientem i obsługą sali, doradzaniu i dbaniu o scenariusz i przebieg imprezy. Taką koncepcję organizacji pracy uważamy za profesjonalną i jedynie słuszną.

Indywidualne podejście

Słuchamy naszych klientów. Zawsze pytamy ich o własną wizję swojej imprezy. Nie narzuczamy niczego z góry. W oparciu o zdobyte doświadczenie jesteśmy w stanie doradzić klientowi, jak lepiej zrealizować jego pomysły i marzenia, jednocześnie potrafimy elastycznie dostosować się do wizji i oczekiwań Zamawiącego. Najwięcej w tym biznesie nauczyliśmy się od naszych wymagających klientów.

Profesjonalny sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem DJ-skim, nagłośnieniowym i oświetleniowym z najwyższej półki światowej. Korzystamy z produktów takich marek jak Pioneer, Denon, Stanton, Reloop, Korg, Shure, Yamaha, RCF, Proel, Eurolite, Showtec. Ciągle inwestujemy w sprawdzone rozwiązania sprzętowe i softwarowe i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami branży eventowej. Posiadamy oczywiście własny transport.

Bogata dyskografia

W swojej kolekcji posiadamy kilka tysięcy utworów w najwyższej jakości jaka jest tylko dostępna na rynku muzycznym. Ciągle uzupełniamy swoją bazę o najnowsze utwory i teledyski. Na imprezach z udziałem Mixtury muzyka jest w większości swojej miksowana, a nie po prostu odtwarzana. Nasz klient może liczyć na to, że na swojej imprezie usłyszy unikalne DJ-skie miksy doskonale dopasowane do wizji i oczekiwań Zamawiającego.

Występ LIVE

Współpracujemy z profesjonalnymi muzykami, robiąc tak zwane występy Live. Łączymy muzykę serwowaną przez DJ-ja z żywym instrumentem i improwizacją twórczą. Aksamitny i elegancki dźwięk saksofonu lub skrzypiec będzie idealnym muzycznym uzupełnieniem zarówno kameralnego przyjęcia, jak i wielkiej gali, spotkania biznesowego czy eventu, zapewniając odpowiedni nastrój poprzez wykonanie standardów jazzowych i muzyki chillout w trakcie kolacji oraz muzyki tanecznej podczas części rozrywkowej.

Uniwersalizm

Łaczymy style i mieszamy gatunki. Czasy 'fanatyzmu' muzycznego, wiernego przywiązania do jednego wybranego gatunku słusznie minęły. Człowiek współczesny gustuje w najprzeróżniejszych klimatach muzycznych. Potrafimy zadowolić publiczność zróżnicowaną zarówno pod względem wiekowym, jak i wedle preferencji muzycznych.

Dobry gust

Prowadzimy uroczystość inteligentnie i na poziomie. Wszystkie nasze zabawy, skecze i żarty są utrzymane w dobrym guście. Nie poniżamy i nie upijamy gości, nie robimy bufonady. Skupiamy się przede wszystkim na zabawach muzyczno-tanecznych, zarówno tych dobrze znanych, jak i ekskluzywnych, wymyślonych przez nas. Swoją pracą udowadniamy, że można fajnie się bawić do gustownej muzyki i nietuzinkowych konkursów.

Między nami narodami

Co trzecia impreza, na której pracujemy to impreza międzynarodowa. Doświadczenie, które zdobyliśmy grając dla zagranicznych klientów pozwala nam doskonale przygotować odpowiedni repertuar muzyczny i scenariusz na każdy międzynarodowy event i przyjęcie weselne. Prowadzimy imprezy w czterech językach: po polsku, po angielsku, po rosyjsku i po francusku.

Kompleksowe podejście

Naszym celem jest znalezienie formatu 'idealnej imprezy' i bycie na bieżąco ze wszystkimi innowacjami świata rozrywki, dlatego oferujemy szereg dodatkowych usług, które pomogą klientowi stworzyć wymarzony klimat na imprezie. Mamy w swojej ofercie m.in. miksowanie teledysków i dekorację światłem. Miksujemy klipy wideo i tworzymy wizualizacje na żywo do różnych gatunków muzyki, wyświetlając obraz na dużym ekranie projekcyjnym lub ekranach telewizyjnych. Podstawą naszych realizacji oświetleniowych jest dekorowanie światłem ścian, sufitu, stołów, obrusów i parkietów rozmaitych wnętrz. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu oświetleniowego podkreślamy wyjątkowy charakter sali restauracyjnej lub hotelowej i nadajemy jej jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

Pasja

Uważamy, że w życiu należy zajmować się tym, co lubi się najbardziej i do czego ma się najlepsze talenty i predyspozycje. Lubimy swoją pracę, czerpiemy radość z dobrej zabawy, tanecznych wibracji, pozytywnych emocji i uśmiechów zadowolonych gości. Kierujemy się pasją i sercem, dajemy z siebie wszystko i nasi klienci to doceniają.

Efektywna komunikacja

Jesteśmy przekonani, że dobra impreza zaczyna się od dobrej komunikacji. Dlatego odpisujemy na wszystkie maile, w miarę możliwości odbieramy telefony i udzielamy odpowiedzi na najtrudniejsze pytania potencjalnych klientów. Osoby mieszkające w Warszawie i okolicach zapraszamy na spotkanie, żeby przy kawie i herbacie omówić wizję przyszłej uroczystości i szczegółowo porozmawiać o usługach Mixtury.