DJ i konferansjer na urodziny


Rokrocznie obchodzimy masę świąt, ważność których jest dla nas niekwestionowana. Na przykład urodziny, imieniny lub jubileusz. Ostatnio, przygotowując różnego rodzaju uroczystości rodzinne, coraz więcej Polaków zwraca się po pomoc do osób, zajmujących się oprawą muzyczną. Przy tym wielu organizatorów poszukuje już nie pospolitego grajka, który puści kilka miłych kawałków z playbacku, lecz zawodowców, oferujących usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebujesz kreatywnego DJ-a oraz mistrza ceremonii z górnej półki, sięgnij po Mixturę! Poprowadzimy Twoją imprezę tak, że poczujecie się w tym dniu naprawdę wyjątkowo!

Po pierwsze, słuchamy naszych klientów. Zawsze pytamy ich o własną wizję swojej imprezy. Nie narzuczamy niczego z góry. W oparciu o zdobyte doświadczenie jesteśmy w stanie doradzić klientowi, jak lepiej zrealizować jego pomysły i marzenia, jednocześnie potrafimy elastycznie dostosować się do wizji i oczekiwań Zamawiącego.

Po drugie, w swojej kolekcji posiadamy kilka tysięcy utworów w najwyższej jakości jaka jest tylko dostępna na rynku muzycznym. Ciągle uzupełniamy swoją bazę o najnowsze utwory i teledyski. Na imprezach z udziałem Mixtury muzyka jest w większości swojej miksowana, a nie po prostu odtwarzana. Nasz klient może liczyć na to, że na swojej imprezie usłyszy unikalne DJ-skie miksy doskonale dopasowane do wizji i oczekiwań Zamawiającego.

Po trzecie, wraz z Klientem uzgodnimy plan naszej pracy w ten sposób, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających gości. Posiadamy bardzo szeroki i doborowy repertuar dostosowany do każdego przedziału wiekowego. Przekazując dj'owi Mixtury listę ulubionych kawałków możecie być pewni, że usłyszycie ich na swojej imprezie w najlepszej z dostępnych na rynku muzycznym jakości. A profesjonalny Mistrz Ceremonii z ekipy Mixtury zapoda niezapomniane menu z imprezowych dań, które zmuszą każdego zapomnieć o wszystkim i bawić się do upadłego!

Po czwarte, zapraszając Mixturę nie musicie szukać zadnego sprzętu. Całe wyposażenie, które zapewni odpowiednią moc oraz jakość dźwięku i oświetlenia dyskotekowego, przywieziemy ze sobą.

Po piątę, lubimy swoją pracę, czerpiemy radość z dobrej zabawy, tanecznych wibracji, pozytywnych emocji i uśmiechów zadowolonych gości. Kierujemy się pasją i sercem. Na każdej imprezie dajemy z siebie wszystko i nasi klienci to doceniają.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zarezerwowanie terminu.