Studniówki i półmetki

Studniówka czy bal przedmaturalny jest symboliczną kulminacją ostatniego roku szkolnego w życiu uczniów. Ważność tego wydarzenia trudno przecenić, zdarza się raz w życiu, dlatego niemal każdy uczeń pragnie, aby stało się dawką prawdziwie pozytywnych emocji i pozostało w pamięci na długie lata. Bal szkolny jest również jedną z ostatnich okazji do szczerej zabawy wraz z kolegami ze szkolnej ławki, bowiem wkrótce każdy młody człowiek rozpocznie dorosłą i samodzielną drogę życiową.

Coraz częściej ten pierwszy w życiu wielki bal nie odbiega swym charakterem od zabaw karnawałowych. Obowiązują balowe kreacje i – wystawne menu i zabawa do białego rana, która nie może się obejść bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Organizacja święta na własną rękę na pewno pozwoli zaoszczędzić szkole i rodzicom pewną sumę pieniędzy, jednak nierzadko okazuje się, że ta oszczędność jest nietrafiona. Zdecydowanie bardziej rozsądne jest powierzenie tej sprawy profesjonalistom. Takim jak Mixtura.

Zawodowy DJ Ales Łukaszewicz, mający ogromne doświadczenie w występach klubowych, bez wątpienia podbije serca młodej publiczności. Po mistrzowsku wyczuwa nastrój imprezowiczów, w swoich miksach potrafi rozsądnie połączyć muzykę różnych stylów. Jest to arcyważne właśnie w przypadku młodzieży, gusta której są często bardzo zróżnicowane. Zadaniem DJ-a podczas balu szkolnego jest nie tylko zapewnienie uczniom wybornych rytmów tanecznych, lecz również zadbanie o odpowiednią oprawę muzyczną podczas tradycyjnej części uroczystości, kulminacją której jest oczywiście polonez. Tańce wolne są nieodzownym elementem każdego balu szkolnego, o czym często się zapomina. Wraz z Tobą dobierzemy listę innych poruszających melodii, które na długo zapadną w pamięć maturzystom, którzy niebawem opuszczą szkolne pielesze.

Mixtura oferuje również opcję profesjonalnego poprowadzenia balu szkolnego. Temu wyzwaniu skutecznie sprosta MC Alek Barcewicz – przebojowy mistrz ceremonii oraz zawodowy dziennikarz i showman, który zaczął prowadzić różnego rodzaju uroczystości jeszcze we własnych czasach studenckich. Inteligencja oraz niewątpliwa charyzma pozwolą mu bez problemu nawiązać bezpośredni kontakt zarówno z uczniami, jak i nauczycielami. A jego wrodzona dowcipność zagwarantuje uczestnikom pomysłową zabawę!

Mixtura współpracuje z profesjonalnymi muzykami, robiąc tak zwane występy Live. Łączymy muzykę serwowaną przez dj-ja z żywym instrumentem oraz improwizacją twórczą. Aksamitny i elegancki dźwięk saksofonu lub skrzypiec będzie idealnym muzycznym uzupełnieniem nie tylko w trakcie studniówkowej kolacji, zrobi również prawdziwą furorę podczas części rozrywkowej.

Mixtury oferuje szereg dodatkowych usług, które pomogą stworzyć wymarzony klimat na imprezie. Mamy w swojej ofercie m.in. miksowanie teledysków i dekorację światłem. Miksujemy klipy wideo i tworzymy wizualizacje na żywo do różnych gatunków muzyki, wyświetlając obraz na dużych ekranach telewizyjnych. Podstawą naszych realizacji oświetleniowych jest dekorowanie światłem ścian, sufitu, stołów, obrusów i parkietów rozmaitych wnętrz. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu oświetleniowego podkreślamy wyjątkowy charakter sali restauracyjnej lub hotelowej i nadajemy jej jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt, nagłośnienie oraz oświetlenie – wszystko, aby od strony muzycznej i technicznej bal szkolny był naprawdę udany!

Skontaktuj się z nami teraz, aby zarezerwować termin.