Imprezy firmowe

imprezy firmowe

W dzisiejszych czasach nie tylko praca, lecz także rozrywka stały się sprawą zawodowców. Liczne imprezy integracyjne, prezentacje produktów, ceremonie otwarcia oraz jubileusze powołały do życia nową sferę usług – event-marketing (z ang. event – wydarzenie). Imprezy firmowe są ważnym elementem życia każdej szanującej się organizacji. Cóż jak nie wspólna zabawa zapewni lepsze zgranie i dobrą atmosferę w zespole? Ponadto świetnie łagodzi ona różnego rodzaju napięcia i stres, skutecznie urozmaicając codzienną zawodową rutynę.

Doświadczenie

Prowadzimy imprezy firmowe w Warszawie i całej Polsce i zgromadziliśmy w swoim portfolio wiele firm cieszących się szerokim uznaniem na polskim i międzynarodowym rynku. Oferujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście podczas organizacji imprez firmowych. Prowadzimy imprezy po polsku, po angielsku i po rosyjsku.


Oprawa dj-ska

Jeśli chcecie zapamiętać imprezę firmową jako radosne święto życia, na którym udanie łączą się zarówno taneczne utwory, jak i liryczne melodie z różnych epok i stylów muzycznych, stanowczo potrzebujecie zawodowego DJ-a. DJ Mixtury nie tylko zna się na wszystkich ważnych aspektach swojego zawodu, jest również dobrym psychologiem, który wyczuwa nastrój publiczności i rozumie gusta i oczekiwania różnych pokoleń. Posiada bogatą kolekcję utwórów z najrozmaitszych gatunków i jest przygotowany do zagrania zarówno imprezy mainstreamowej, jak i eventu z muzyką niszową. DJ Ales Łukaszewicz ukończył pięcioletnią szkolę muzyczną oraz profesjonalną szkołę DJ-ów w Warszawie. Jego wiedza i kwalifikacje zawodowe są potwierdzone bezterminowym certyfikatem prestiżowej agencji DMC i certyfikatem Ableton Live agencji LFX. Remiksowania oraz produkcji muzycznej Ales uczył się od założyciela wytwórni Traquency Records Jakuba Rene Kosika. Więcej o doświadczeniu DJ-a Mixtury można przeczytać w jego profilu. Żeby ocenić charyzmę i jakość setów muzycznych Mixtury, zapraszamy do zapoznania się z zakładką muzyka.

Oprawa konferansjerska

Integracja pracowników jest jednym z najważniejszych celów imprezy firmowej. Pomaga ona bliżej poznać kolegów, z którymi się pracuje na co dzień i poprawia komunikację w zespole, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na efektywność późniejszej pracy. Dlatego więc, aby impreza firmowa była rzeczywiście udana, elementem wskazanym jest również Mistrz Ceremonii – człowiek dowcipny i przebojowy, jak również inteligentny. Konferansjerzy Mixtury to ludzie odpowiedzialni, kreatywni i pomysłowi, którzy rozkręcają imprezę, prowadzą zabawy z klasą, poprawiają humor gości i są zawsze gotowi pomóc organizatorom w przygotowaniu scenariusza eventu. Dzięki łatwości, z którą nawiązują kontakt z rozmówcą, potrafią rozbawić nawet najbardziej skromną lub płochliwą osobę z grona współpracowników firmy.

Żywy instrument (Muzyka Live)

Współpracujemy z profesjonalnymi muzykami (saksofonista, skrzypek), robiąc tak zwane występy live. Łączymy muzykę serwowaną przez DJ-ja z żywym instrumentem oraz improwizacją twórczą. Aksamitny i elegancki dźwięk saksofonu będzie idealnym muzycznym uzupełnieniem zarówno kameralnego przyjęcia, jak i wielkiej gali, spotkania biznesowego czy eventu, zapewniając odpowiedni nastrój poprzez wykonanie standardów jazzowych i muzyki chillout w trakcie kolacji oraz muzyki tanecznej podczas części rozrywkowej.

Sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem DJ-skim, nagłośnieniowym i oświetleniowym z najwyższej półki światowej. Korzystamy z produktów takich marek jak Pioneer, Denon, Stanton, Reloop, Korg, Shure, Yamaha, RCF, Proel, Eurolite, Showtec. Ciągle inwestujemy w sprawdzone rozwiązania sprzętowe i softwarowe i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami branży eventowej. Posiadamy również własny transport.

Miksowanie teledysków

Poza oprawą muzyczną oferujemy szereg dodatkowych usług, które pomagają naszym klientom stworzyć wymarzony klimat na imprezie firmowej. Od 2015 roku mamy w swojej ofercie usługę miksowanie teledysków. Miksujemy klipy wideo i tworzymy wizualizacje na żywo do różnych gatunków muzyki, wyświetlając obraz na dużych ekranach telewizyjnych. Nasz sprzęt multimedialny można również wykorzystać do pokazywania różnego rodzaju prezentacji oraz wyświetlenia wizualizacji i grafik brandowych firmy.

Dekoracja światłem

Podstawą naszych realizacji oświetleniowych jest dekorowanie światłem ścian, sufitu, stołów, obrusów i parkietów rozmaitych wnętrz. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu oświetleniowego podkreślamy wyjątkowy charakter sali restauracyjnej lub hotelowej i nadajemy jej jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

Faktury i umowy

Za pośrednictwem zaprzyjaźnionej agencji DJ-skiej wystawiamy faktury na swoje usługi. W przypadku imprez organizowanych przez instytucje publiczne i organizacje pozarządowe jesteśmy otwarci również do nawiązania współpracy za pośrednictwem umów o dzieło i umów zlecenia.

Zero siedem, zgłoś się

Cel, który nam przyświeca, jest prosty – chcemy, aby następnym razem Państwo ponownie zgłosili się do nas. Zaoferujcie przebojowy wieczór swoim pracownikom, sięgnijcie po Mixturę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz pakietami usług.