Dekoracja światłem

Za pośrednictwem dekoracji światłem jesteśmy w stanie przeistoczyć wybraną przez Was salę w magiczne i niecodzienne miejsce oraz podkreślić wyjątkowość chwili, dzięki czemu impreza zostanie na długo zapamiętana przez Waszych gości.

Żeby zrozumieć rolę, jaką odgrywa oświetlenie na imprezie, wystarczy porównać dwa zdjęcia poniżej: zdjęcie po lewej stronie jest zrobione przy zwykłym oświetleniu sali, zdjęcie po prawej – na sali udekorowanej światłem specjalnym. Nie da się nie zauważyć różnicy. Odpowiednio przygotowane oświetlenie pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas uroczystości. I odwrotnie – złe oświetlenie lokalu lub jego brak może zepsuć ogólne wrażenie z imprezy nawet w przypadku pięknej i drogiej sali bankietowej.

sprzęt oświetleniowy

Profesjonalna dekoracja światłem już od dawna jest integralnym elementem zarówno imprez prywatnych, jak i firmowych na Zachodzie. Stopniowo usługi tego typu zyskują coraz większą popularność również w naszym kraju. Obecnie dekoracja światłem stała się popularna na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, takich jak przyjęcia weselne, imprezy firmowe, studniówki, półmetki itp, chociaż jeszcze do niedawna profesjonalne efekty ledowe można było oglądać tylko w telewizji lub na dużych eventach.

Odpowiednie oświetlenie sali – to narzędzie, dzięki któremu wszystko na imprezie będzie wyglądać lepiej. Kompozycje florystyczne rozbłysną nowymi kolorami, a tekstylia na stołach uzyskają luksusowy wygląd. Na zdjęciach każdy gość będzie prezentować się bardziej fotogenicznie. Tak naprawdę na odpowiednim oświetleniu zyskują wszystkie elementy dekoracji weselnej: wystrój, tort weselny, parkiet taneczny czy stół młodej pary.

W swojej ofercie mamy efekty ledowe wysokiej klasy American Dj Tripar Plus i American Dj Ultra Bar. Podstawą naszych realizacji jest dekorowanie oświetleniem ścian, sufitu, stołów, obrusów i parkietów rozmaitych wnętrz. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu oświetleniowego podkreślamy wyjątkowy charakter sali restauracyjnej lub hotelowej i nadajemy jej jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

Zazwyczaj prosimy klienta o wybranie motywu przewodniego swojej imprezy, a my zapewniamy nieszablonową dekorację światłem wnętrza. Mixtura posiada spore doświadczenie w dekoracji imprez tematycznych, zatem jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią kombinację kolorów i tekstur, aby uzyskać efekt, na którym zależy klientowi.


Przykłady dekoracji światłem sal: