Karolina Łukaszewicz

Konferansjer

Facebook Youtube Instagram


Karolina to profesjonalny warszawski konferansjer o niezwykle jaskrawej i ciepłej charyzmie. Zawsze z uśmiechem na twarzy i pozytywną energią w oczach. Jest utalentowanym mistrzem ceremonii, świetnie wyczuwającym publiczność. Trudno sobie wyobrazić lepszą osobę do kontaktu z gośćmi. Prowadzi uroczystości z taktem i dobrym poczuciem humoru.

Mixtura w Dzień Dobry TVN

Statystyka mówi, że około 90% imprez okolicznościowych, na których nie pracuje zawodowy konferansjer, są skazane na niepowodzenie. Goście się nudzą, a ci przypadkowi, którzy spontanicznie biorą na siebie rolę „animatora”, wykonują funkcję mistrza ceremonii/wodzireja bardzo amatorsko i często nie wiedzą, co mają mówić i jak się zachowywać z mikrofonem. Na imprezach z klasą lepiej nie ryzykować i oddać się w ręce fachowcowi. MC Karolina ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu dużych eventów rządowych i firmowych. Zna się między innymi na imprezach międzynarodowych. Jest świetnym improwizatorem. Prowadzi zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Z wykształcenia polonistka (Uniwersystet Warszawski). Na co dzień zajmuje się PR'em i promocją. Może pochwalić się doświadczeniem pracy w renomowanych NGO, Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Ministerstwie Edukacji Narodowej.