Wesela międynarodowe

Organizując imprezę międzynarodową ludzie często stają przed następującym dylematem: jeżeli będziemy mieć gości z różnych krajów, to jak zrobić tak, aby nikt z nich nie czuł się obco na naszej uroczystości, żeby usłyszał znaną mu muzykę, a prowadzący zwracał się do niego w języku, który rozumie?

Mamy dla Was receptę Zapraszając na imprezę Mixturę otrzymujecie koktajl, którego za pewne szukaliście: prowadzącego posługującego się kilkoma językami (polski, angielski, rosyjski) oraz dj-a, który bez problemu dopasuje się do oczekiwań i upodobań muzycznych Waszych gości, zarówno tych klasycznych, jak i współczesnych. Tworząc odpowiedni klimat jesteśmy w stanie poprowadzić zabawę w formie przystępnej i ciekawej dla ludzi z bardzo różnych krajów i kultur.

Działamy na rynku Warszawy i całej Polski i ze względu na międzynarodowy skład naszej ekipy to właśnie solidna oprawa imprez międzynarodowych jest jednym z naszych głównych atutów. Mamy spore doświadczenie pracy przy festiwalach, międzynarodowych eventach, imprezach firmowych i, oczywiście, weselach. Prowadziliśmy wesela polsko-amerykańskie, polsko-brytyjskie, polsko-holenderskie, polsko-włoskie, polsko-ukraińskie, polsko-rosyjskie, polsko-portugalskie etc. Pracowaliśmy między innymi dla takich podmiotów jak NATO czy NIPA (National IT Industry Promotion Agency, Republic of Korea).

Jeżeli organizujecie imprezę w Polsce, koniecznie skontaktujcie się z Mixturą. Dołożymy wszelkich starań, aby stała się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich zaproszonych przez Was gości. Please, contact us! Пожалуйста, свяжитесь с нами! :)